Oroszország Dánia Kézilabda — Férfi Kézi Eb: Dánia Az Oroszok Legyőzésével Búcsúzott

Sat, 18 Dec 2021 11:33:12 +0000

00 – SPORT 1 (magyar, cseh): Debrecen–Most női kézilabda EHF-kupa-meccs 14. 00 – EUROSPORT 2: Sífutó-vk 14. 30 – EUROSPORT 1: Sílövő-vk 15. 00 – SPORT 2 (magyar): Lóverseny, Kincsem+ 15. 00 – DIGISPORT 2 (magyar, szlovák): Cagliari–Milan olasz bajnoki focimeccs 15. 30 – M4 SPORT: Gyorskorcsolya-Eb, Heerenveen 15. 30 – SPORT 1 (cseh): HV71–Skelleftea svéd bajnoki hokimeccs 15. 40 – EUROSPORT 1: Síugró-vk, Val di Fiemme 15. 45 – ORANGE SPORT 1: Mladá Boleslav–Vítkovice cseh bajnoki hokimeccs 16. 00 – SPORT 1 (magyar): Magyarország–Oroszország férfikézilabda Eb-csoportmeccs 16. 00 – SPORT 2 (cseh): Portugalete–Betis Sevilla foci Spanyol Kupa-meccs 16. 00 – DIGISPORT 1 (magyar), PREMIER SPORT: Manchester Utd–Norwich angol bajnoki focimeccs 16. 30 – ČT SPORT: Vítkovice–Storvreta Bajnokok Kupája-floorball meccs 17. 00 – ARENA SPORT 1: Krka–Buducnost férfikosárlabda Adria-liga-meccs 17. 00 – SPORT 2 (magyar): Bistrita-Nasaud–Érd női kézilabda EHF-kupa-meccs 17. 30 – DIGISPORT 2 (magyar), NOVA SPORT 2: Bordeaux–Lyon francia bajnoki focimeccs 17.

Orosz dán kézilabda

SEGÍTSÉG: Ez a(z) Dánia eredmények oldala a Kézilabda/Európa szekcióban. Dánia eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az oldalain. A(z) Dánia eredményein kívül további több mint 15 ország több mint 80 kézilabda-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az oldalain a világ minden tájáról. Csak válaszd ki a sportágat és kattints a kiválasztott ország nevére a bal oldali menüben és válaszd ki a követni kívánt bajnokságot (bajnoki eredmények, kupaeredmények, egyéb meccsek). A(z) Dánia eredményei real-time frissülnek. Következő meccsek: 04. 11. Dánia - Svájc, 07. Finnország - Dánia, 06. 01. Észak-Macedónia - Dánia Továbbiak

45 – M4 SPORT: Paks–Fehérvár bajnoki férfi-kosárlabdameccs 18. 00 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Lazio–Napoli olasz bajnoki focimeccs 18. 00 – SPORT 1 (cseh): Örebro– Frolunda svéd bajnoki hokimeccs 18. 15 – SPORT 1 (magyar): Dánia–Izland férfikézilabda Eb-csoportmeccs 18. 30 – PREMIER SPORT, SPÍLER 1: Tottenham–Liverpool angol bajnoki focimeccs 19. 00 – SPORT 2 (magyar, cseh): Sestao River–Bilbao spanyol Király Kupa-meccs 19. 00 – ARENA SPORT 1: Nis–Cedevita férfikosárlabda Adria-liga-meccs 19. 05 – NOVA SPORT 1: Buffalo–Vancouver hoki NHL-meccs 19. 45 – ORANGE SPORT 1: Davos–Lugano svájci bajnoki hokimeccs 20. 00 – DIGISPORT 2 (magyar): Angers–Nice francia bajnoki focimeccs 20. 00 – DIGISPORT 3 (magyar): Amiens–Montpellier francia bajnoki focimeccs 20. 00 – NOVA SPORT 2: Metz–Strasbourg francia bajnoki focimeccs 20. 45 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Internazionale–Atalanta foci Serie A-meccs 21. 00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Orihuela–Villarreal foci Spanyol Kupa-meccs 21.

Ftc női kézilabda élő közvetítés

Denmark Russia élő eredmények (és élő online közvetítés) 2018. dec. 10. nap 17:00 órakor (UTC idő) European Championship Women, Mainround, Group I - International. Itt a SofaScore élő eredmények megtalálhatja az összes előző {homeTeamName} és {awayTeamName} közötti mérkőzés eredményét az egymás elleni eredmények alapján rendezve. A {homeTeamName} és {awayTeamName} legnépszerűbb mérkőzéseinek videó linkjeit a Média fül alatt gyűjtöttük össze azonnal, amint a videó megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a videófájl tulajdonosához, vagy a tárhelyszolgáltatóhoz. Nézheted a Denmark - Russia meccset élő közvetítésben ha regisztrált tagja vagy a U-TV-nek, a vezető online fogadó cégének ami több mint 50. 000 élő sport eseményt biztosít élő fogadással egész évben. Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Handball Denmark - Russia az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon.

1. Aktiváld a zsírevő hormonjaid! Hogyan? IGF-1 a csodahormon? | Peak Man
  2. Könnygázzal oszlatták Belgrádban a járványügyi korlátozások miatt tüntetőket - Ripost

magyar kézilabda

Miután szerdán kora este a magyar válogatott 24-18-ra legyőzte Izlandot, eldőlt, hogy Dánia már nem juthat tovább csoportjából a férfi kézilabda Európa-bajnokságon. A csoportkör utolsó, tét nélküli mérkőzésén Mikkel Hansen hét góljának is köszönhetően a 2019-es világbajnok 31-28-ra legyőzte a nulla ponttal záró Oroszországot. Továbbjutni azonban nem sikerült egyik csapatnak sem, ugyanis a középdöntőbe két pontot magával vívő Magyarország és a nulla pontos Izland jutott be a legjobb 12 közé. Eredmény: Oroszország - Dánia 28-31 A magyar válogatott programja a középdöntőben: 2020. január 17., péntek. 18. 15: Magyarország-Norvégia 2020. január 19. vasárnap. 15: Magyarország-Szlovénia 2020. január 21. kedd. 20. 30: Magyarország-Svédország 2020. január 22. szerda. 16. 00: Magyarország-Portugália A középdöntők első két helyezettjei jutnak a január 24-26. között Stockholmban zajló négyes döntőbe.

Dánia élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Kézilabda, Európa

kézilabda online

Ha a magyar csapat nyer, biztos a továbbjutása, viszont a dánok kiesnek. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket. Férfi kézilabda Eb: Szlovénia–Magyarország élőben az NSO-n! NEMZETISPORT A magyar férfi kézilabda-válogatott Szlovéniával találkozik az Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! Női kézi-vb: Magyarország–Románia – élőben az NSO-n! NEMZETISPORT A továbbjutás a tét a magyar női kézilabda-válogatottnak Románia ellen a Japánban zajló világbajnokság csoportkörének 5. A győzelem mellett a döntetlen is továbbjutást érhet, de nagyon nehéz dolga lesz a magyar csapatnak a javuló formát mutató románok ellen. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket!

Nemzetisport hu kézilabda

Ugyan szünetben még háromgólos hátrányban volt, Dánia 31–28-ra legyőzte Oroszországot a férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének zárófordulójában. Mivel a magyar válogatott korábban nyert Izland ellen, így a dánok sikere a továbbjutás szempontjából irreleváns, csupán az E-jelű kvartett harmadik helye volt a tét. Férfi kézilabda Eb: Izland–Magyarország élőben az NSO-n! NEMZETISPORT A magyar férfi kézilabda-válogatott Izlanddal találkozik az Európa-bajnokság csoportkörének utolsó fordulójában. A tét a továbbjutás: ha a mieink pontot szereznek, készülhetnek a középdöntőre. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! Férfi kézi Eb: Magyarország–Dánia – élőben az NSO-n! NEMZETISPORT Az Oroszország elleni győzelem után a váratlanul vereséggel kezdő, életéért harcoló Dánia lesz a magyar válogatott ellenfele a férfi kézilabda Európa-bajnokság 2. fordulójában.

oroszország dánia kézilabda magyarul

Krakkó | A magyar férfi kézilabda-válogatott a dán, az orosz és a montenegrói csapattal került azonos csoportba a januári lengyelországi Európa-bajnokságon. A francia válogatott nyerte meg a dániai férfi kézilabda Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, kilenc góllal legyőzte a házigazdák címvédő együttesét. Az olimpiai bajnok franciák már az első félidőben eldöntötték a meccs sorsát, miután 30 perc alatt 23 gólt dobtak, és a szünetben hét góllal vezettek. A magyar válogatott nyolcadik helyen zárt a dániai férfi kézilabda Európa-bajnokságon, mivel a középdöntő szerdai záró fordulójában 25-24-es vereséget szenvedett az osztrák csapattól. Herning | Habár a dániai férfi Európa-bajnokságon szereplő magyar kézilabda-válogatottnak lett volna lehetősége arra, hogy vasárnap eddzen középdöntős csoportja helyszínén, a Jyske Bank Boxenben, a szakmai stáb úgy döntött, nem él ezzel a lehetőséggel, és inkább a regenerációra fekteti a hangsúlyt. Budapest/Aalborg | A magyar férfi kézilabda-válogatott 34-27-re kikapott az esélyesebb, világbajnoki címvédő spanyol csapattól a Dániában vasárnap megkezdődött Európa-bajnokságon, a B csoport első fordulójában.