3. Női kosárlabda Euroliga: Ezüstérmet nyert a Sopron | Alfahír
  4. Döntő
  5. Meaning
  6. Livescore él
  7. In heart

Óriási siker: a Sopron megint bejutott az Euroliga négyes döntőjébe! Szobrot is állíthatnak Sopronban Roberto Iniguez tiszteletére: a zseniális edző sorozatban másodszor is bevezette a város női kosárcsapatát az Euroliga négyes döntőjébe! Hatalmas siker ez; Iniguez azt mondta, nehezen hiszi el – magasabbra taksált játékosokkal dolgozott, de olyanokkal, akik a mostaninál keményebben dolgoznának, még sohasem. Hatalmas sikert ért el a Sopron az Euroligában: a tavaly hatalmas meglepetésre ezüstérmes csapat ismét bejutott a női kosárlabda szupersorozatának négyes döntőjébe! A Sopron péntek éjszaka a francia Bourges vendégeként is győzött, ezzel 2–0-ra megnyerte a párharcot, és elérte titkos célját. A Fegyverneky Zsófia által vezetett csapat kedden óriási csatában 66–65-re nyert hazai pályán, a Novomatic Arénában, erre jött az óriási idegenbeli győzelem. Franciaországban 74–64-re nyertek! A pénteki mérkőzést remekül kezdte a magyar csapat, több lepattanót szedett ellenfelénél, és főként a szerb Tina Jovanovic révén előnnyel zárta a nyitónegyedet.

In science

Válogatás Idén Eb-t és olimpiát is rendeztek, korszakos sportolók vonultak vissza és korszakos sportolók születtek. Elismerés Király Gábor nyerte el az Európa-bajnokság legszebb védése címet az UEFA közönségszavazásán. Magyar foci Vörösbaranyi József is elismerte, nem a legjobb döntést választották, amikor annak idején kelet felé vették az irányt. EURO 2016 Elsősorban Ázsiában csapott le a rendőrség az illegálisan működő bűnbarlangokra. EURO 2016 A magyar-portugált a franciaországi Európa-bajnokság legjobb öt mérkőzése közé választotta az UEFA. EURO 2016 Király Gábor volt a "legkeresettebb" magyar labdarúgó az interneten a franciaországi Európa-bajnokság ideje alatt. Magyar foci Az MLSZ elnöke szerint megnőtt a magyar futball presztízse a franciaországi Eb után.

9. Euroliga döntő foci in medical
  10. Bosch WTZ11400 Kihúzható összeépítő keret - Beépíthető gépek kiegészítői: árak, összehasonlítás - Olcsóbbat.hu
  11. Euroliga döntő foci in the brain

Női kosárlabda Euroliga: Ezüstérmet nyert a Sopron | Alfahír

A Jelena Milovanovic és Yvonne Turner vezette soproniak a folytatásban 12 pontos hátrányból (33-27) is feljöttek valahogy hat pontra, ám a remeklő belga Emma Meesseman dudaszós triplája révén a nagyszünetben visszaállt a különbség (42-30). Fordulás után ismét 15 ponttal elhúzott az ellenfél, a negyedik negyed végül 53-42-ről indult. Turner gyors egymásutánban szerzett triplája és ziccere visszahozta a reményeket, csakhogy az oroszok azonnal reagáltak, és két perc alatt 17 pontra növelték a különbséget, ezzel gyakorlatilag el is döntötték a meccset, megszerezve fennállásuk negyedik EL-trófeáját. A 2009-ben negyedik Sopron első magyar csapatként szerzett ezüstérmet az Euroligában, korábban a Pécs kétszer bronzéremmel zárt, egyszer pedig negyedik lett. Eredmény, döntő: Jekatyerinburg (orosz)-Sopron Basket 72-53 (22-15, 20-15, 11-12, 19-11) Pontszerzők: Meesseman 19, Moore 17, Griner 16, Beljakova 5, Torrens 4, Toliver 4, Sanders 4, Beglova 3, illetve Turner 21, Milovanovic 13, Page 9, Jovanovic 4, Fegyverneky 4, Crvendakic 2

Döntő

euroliga döntő foci livescore él

Meaning

A házigazdák a folytatásban sem tudták lerázni Roberto Iniguez együttesét, és a kemény védekezést jelzi mindkét oldalon, hogy a második játékrészben négy perc alatt csak öt pont született. A nagyszünetig a szintén szerb Aleksandra Crvendakic vitte a prímet a vendégeknél, így 20 perc elteltével 29–34 volt az állás. Térfélcsere után a Sopron már 11 ponttal elhúzott (36–47), majd beleerősített Olivier Lafargue együttese, és legjobbja, Marine Johannes kosaraival az utolsó játékrész 45–51-ről indult. Ekkor a magyar bajnok még mindig csak egy triplánál tartott. A Bourges mindent egy lapra feltéve rohamozott, de Crvendakic hármasával 57–68 állt a nagyórán három perccel a vége előtt, majd 15 pontra meglépett a Sopron. A hajrára már teljesen szétesett a francia gárda, így a Sopron 2–0-ra megnyerte a negyeddöntőt, és 2009, illetve 2018 után harmadszor bejutott a Final Fourba. "Nehéz most megszólalni" – kezdte értékelését a klub honlapján Roberto Iniguez. "Amikor két éve idejöttem Sopronba, és beszélgettünk az ügyvezetővel a célokról, akkor ő azt mondta, hogy reményei szerint a második év végére eljuthatunk az Európa Kupa legjobb négy csapata közé.