Tenisz Deuce Fogadás | A Tenisz Fontosabb Játékszabályai | Sportszertár

Sat, 18 Dec 2021 02:00:38 +0000

A lendületben lévő vendégek a döntő szettben, 1:1-nél ismét elvették Fucsovics adogatását, és bár a következő játékban volt bréklabdája Fucsovicséknak, nem éltek vele, miként 2:3-nál sem. A belga kettős megtartotta előnyét, 3:6, 6:1, 6:4-re nyert, ezzel ötödik fellépésükön már nem tudott hibátlan maradni a Fucsovics, Balázs duó. Belgium 2–1-re vezet, következik Balázs és Kimmer Coppejans találkozója. PÉNTEKEN Fucsovics Márton (84. ) 6:2, 5:7, 6:4 Balázs Attila (76. ) 7:5, 6:7 (4–7), 4:6

Brékvadászat - Sportfogadás

A labda érvényes, ha a pályát határoló vonalak valamelyikére esik. Játéknyerés (Game): ha a játékos megnyeri az első pontot, 15-öt kell javára számolni, ha a második pontot is megnyeri, az állás 30-0 lesz a javára, a harmadik pont megnyerése esetén 40-0, a negyedik pont megnyerése után az állás: játék az illető javára, kivéve, ha mindkét játékos három pontot nyert. Ebben az esetben az állás: egyenlő. Egy játékon belül a számolás az adogató szempontjából a következőképpen történik: az első pont megnyerése 15:0 (fifteen love), a másodiké 30:0 (thirty love), a harmadiké 40:0 (forty love), a negyedik játék (game). Ha közben a fogadó is szerez pontot, a számolás a következőképpen módosul 15:15 (fifteen all), 15:30 (fifteen thirty), 30:30 (thirty all), 30:40 (thirty forty). Ha a következő labdát az adogató nyeri, akkor az állás egyenlő (deuce). Ha ezután az adogató nyer egy labdát: előny (advantage) az adogatónál, ha a fogadó egyenlít: ismét egyenlő (deuce), ha a fogadó jut előnyhöz: előny a fogadónál (a játékvezetői számolásnál az Előny/Advantage szó mellé az előnyben levő játékos nevét mondják).

Davis-kupa: a magyar–belga páros meccs - NSO